مهارت های نرم افزاری

این قسمت تمام نرم افزارها و زبان های برنامه نویسی که باهاشون کار کردم و تسلط قابل قبولی رو دارم گذاشتم ، البته نرم افزار های زیادی وجود داره و دارم کار میکنم اما ترجیح دادم اونایی رو بگم که حداقل دو سه بار باهاشون پروژه واقعی ای انجام دادم .

dart
Dart
میزان تسلط 60%

* دارت یک زبان برنامه نویسی هست که توسط شرکت گوگل ساخته شده و بسیار حمایت میشه و زبان پایه ی فریم ورک فلاتر هست و خب برای کاربردهای دیگه هم استفاده میشه ، در کل سعی کردم همیشه خوب یاد بگیرمش 🙂

flutter
Flutter
میزان تسلط 30%

* فلاتر یک فریم ورک برنامه نویسی هست که برای توسعه اپلیکیشن های موبایل و حتی وبسایت بکار میره ، البته که با این فریم ورک کار کردم اما با وجود اساتیدم در این حوزه و نسبت به تسلط اونا ترجیح دادم همین 30 درصد رو بزنم تا بیشتر روی مهارتم کار کنم.

android studio
Android Studio
میزان تسلط 80%

* هر توسعه دهنده از یک نرم افزار برنامه نویسی استفاده میکنه (البته که فرق چندانی بین اینا وجود نداره و اصل زبان برنامه نویسیه) اما در کل منظور من تسلط به فضای خود نرم افزاره و انقدر که خود نرم افزار گسترده اس و اپدیت های زیادی میشه جرئت نکردم تسلط بیشتری واسش بزنم.

IntelliJ IDEA
IntelliJ IDEA
میزان تسلط 75%
app inventor
App Inventor
میزان تسلط 90%
WordPress
میزان تسلط 85%

* خب خب ، وردپرس خودش یه نرم افزاره که دارای افزونه های زیادی هستش علاوه بر اون با سری کدهای برنامه نویسی مثل php , HTML ,CSS و … هم کارمیکنه، من بیشتر با افزونه ها کار میکنم و گاهی از تگ های HTML هم استفاده میکنم.

vensim
Vensim
میزان تسلط 80%
اکسل
Excel
میزان تسلط 65%

* البته اینجا لازمه یه توضیح بدم ، منظور از اکسل اون سطح مقدماتی و رسم جدول نیست بلکه فرمول نویسی و تحلیل داده ها هستش ، نرم افزار های word و power point هم که دیگه مهارت خاصی محسوب نمیشد بنظرم اما خب کامل مسلطم :))

msp
MSP
میزان تسلط 70%
Visio
Visio
میزان تسلط 85%
SPSS
SPSS
میزان تسلط 60%
GAMS
GAMZ
میزان تسلط 55%
Photoshop
Photoshop
میزان تسلط 50%
java
Java
میزان تسلط 20%

* خب شاید یکم خجالت آور باشه این میزان تسلط و قابل گفتن نباشه اما خب اولین زبان برنامه نویسی هست که باهاش کار کردم و بعد از اون زبان دارت رو یادگرفتم ، در کل جاوا یک زبان بسیار قدیمی هست و مخاطبان خودشو داره .

صفحه اصلی وبسایت رزومه ی من

پروژه ها و بازدید از کارخانجات صنعتی